KOCSER 2 - WĘGRY

Link do podglądu
Awatar użytkownika
DOROTA
MODERATOR
Posty: 4345
Rejestracja: 03 cze 2019, 21:45

Re: KOCSER 2 - WĘGRY

Post autor: DOROTA »

Jeden z bocianow/rodzicow postanowil przynieść do gniazda sierśc owiec . One tam sie pasa na pastwisku , gdzie żeruje bociek wiec skorzystal z okazji. Niechybnie latem mlode moga zmarznąć ...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
DOROTA
MODERATOR
Posty: 4345
Rejestracja: 03 cze 2019, 21:45

Re: KOCSER 2 - WĘGRY

Post autor: DOROTA »

27.05.2024 zostala przeprowadzona akcja uwolnienia zaplatanego w sznurek bocianka w tyum gnieźdzei. To co przyniosł noian do gniazda 23.05 a pisany przeze mnie jako runo owoiec , to jkednak byl sznurek No i stalo sie nieszczęście.Na szczęście niebezpieczenstwo zażegnano
Link do filmiku
https://www.youtube.com/watch?v=mfhTDbro444

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
DOROTA
MODERATOR
Posty: 4345
Rejestracja: 03 cze 2019, 21:45

Re: KOCSER 2 - WĘGRY

Post autor: DOROTA »

No mi dorośleją . Stpją już na nóżkach , niektore juz ćwicza skrzydelka . Rodzice od paru dni zostawiają je już same. Na początku byly to krotkie chwile , teraz coraz dluższe
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
DOROTA
MODERATOR
Posty: 4345
Rejestracja: 03 cze 2019, 21:45

Re: KOCSER 2 - WĘGRY

Post autor: DOROTA »

Spokojnie. Poiruszenie następuje jak przylatuje z przekąska
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
DOROTA
MODERATOR
Posty: 4345
Rejestracja: 03 cze 2019, 21:45

Re: KOCSER 2 - WĘGRY

Post autor: DOROTA »

Karmienia mniej więcej co trzy godziny. Moze źle widzialam ale raczej drobnica dzisiaj byla.Samiczka zrobila sie juz taka chudziutka :smutny: Moze to spoiwodowane jest ciaglym deszczem , choć dzisiaj byla mżawka.Bocianki także ladnie ćwiczą skrzydełka
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
A to zdjecie mi sie podoba najbardzikej . Pod nieobnecność roidzicół mlodsze rodzeństwo przytulone do najstarszego brata

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „KOCSER 2”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości